Szanowni Państwo,

Wydział Konsularny i Polonii Ambasady RP w Pekinie ma przyjemność zaprosić Państwa na pokaz filmu „Najlepszy” w reż. L. Palkowskiego (twórcy znanego również z reżyserii „Bogów”). Film poświęcony jest historii Jerzego Górskiego, sportowca, który mimo burzliwej młodości pokonał swój nałóg i ustanowił rekord w triathlonowych mistrzostwach świata. „Najlepszy” został nagrodzony 4 Złotymi Lwami na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni oraz 3 Orłami Polskiej Akademii Filmowej. W filmie wystąpili m.in.: Jakub Gierszał, Kamila Kamińska, Arkadiusz Jakubik, Anna Próchniak, Janusz Gajos.

Wydarzenie odbędzie się w budynku Ambasady RP w Pekinie o godz. 19:00 i potrwa ok. 2 godziny. Pokaz skierowany jest do Polonii w naszym okręgu konsularnym, ale oczywiście zapraszamy Państwa bliskich niezależnie od narodowości. Film zostanie zaprezentowany z napisami w jęz. angielskim. Rekomendujemy udział osób w wieku pow. 12 lat.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału wraz z podaniem imienia i nazwiska (także osób towarzyszących) do 22 kwietnia (do końca dnia) – na adres mailowy pekin.amb.wk@msz.gov.pl. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentów tożsamości i okazanie ich przed wejściem do Ambasady.

Mamy nadzieję, że film będzie dla Państwa okazją do przyjemnego spędzenia piątkowego wieczoru, a jego pozytywne przesłanie wprawi Państwa w dobry nastrój. Do zobaczenia!

Z pozdrowieniami,

Zespół Wydziału Konsularnego i Polonii

Ambasada RP w Pekinie